Ayet Bulur: Kuran ve Hadis

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 21.08.2017
  • Dil Türkçe
  • Firma thereisonlywe
Ayet Bulur: Kuran ve Hadis uygulaması sizleredini bilgiler sunuyor.

Ayet Bulur: Kuran ve Hadis uygulaması dini konularda sizlere yardımcı olabilecek bir uygulamadır. 

Mobil cihazınız sizlere her konuda yardımcı olduğu gibi dini konularda da yardımcı olmaya hazır. Ayet Bulur: Kuran ve Hadis uygulaması Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir mobil uygulamadır. Ayet Bulur sayesinde belli kelimelerle ilişkili ayet ve hadislere ulaşabilir ve bunların içinden dilediklerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Ayet Bulur mobil uygulaması girdiğiniz kelimelerin anlamlarını içeren ayetleri ve hadisleri ekrana getirir ve sizleri bu konuda bilgilendirir. İstediğiniz her ayet ve hadise uygulama üzerinden ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Arapça kelimelerin Türkçe okunuşlarını da girdi olarak kullanabilirsiniz. Arama prensibi aynen Google'da olduğu gibidir. Kolaylıkla arama butonuna bulmak istediğiniz kelime ayet ile ilgili bir kelimeyi yazmanız yeterlidir.

Kolaylık için, aramalar şapkalar ihmal edilerek yapılmaktadır. Arama kutusuna daha fazla kelime girmekle arama kapsamını daraltabilirsiniz. Böylelikle karşınıza daha az ve aradığınıza daha yakın içerikler çıkacaktır. Mobil cihazınız ile sizde aradığınız ayet ve hadise daha çabuk ulaşın.

Daha Fazla Göster
Ayet Bulur: Kuran ve Hadis indir